ВИДЕО | Наташа Беквалац никогаш не изгледала подобро: Пејачката настапи во провакативен фустан

Фото: Инстаграм

Пејачката Наташа Беквалац очигледно води сметка за својота фигура и истата ја покажа во провокативен бел фустан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Имено, Наташа позираше во бели танга и градник, додека преку комплетот носи транспарентен фустан. Таа ја избра оваа комбинација за настапот во Подгорица, иако неодамна им имаше кажано на фановите дека ќе паузира од настапи бидејќи не се чувствува добро.

Пејачката никогаш не изгледала подобро благодарение на напорните тренинзи што редовно ги практикува и на специјалното мени за храна според принципите на диетата Аткинсон. Менито на Наташа Беквалац ги вклучува сите видови месо, освен свинско, млечни производи со најнизок можен процент на јаглехидрати, зеленчук, јајца, како и јаткасти плодови (грст дневно). За време на оваа диета потребно е да внесувате најмалку 2 и пол литри вода дневно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Она од што пејачката сè уште се откажува се тестото, оризот, грашокот, гравот, тестенините и сите други извори на јаглехидрати, пренесува „story.rs“.

Видео на денот