4 C
Скопје

ВИДЕО | Марија Шерифовиќ призна дека фантазира за венчавката и дека сака да има дете во иднина

Во своето ново видео на „YouTube“, пејачката Марија Шерифовиќ одговараше на прашањата на обожавателите и по тој повод откри непознати детали од нејзиниот приватен живот.

Марија рече дека сонувала за својот брак, откри кога се бакнала за прв пат, како и дали би сакала наскоро да стане мајка.

– Дали сонувавте да стапите во брак? – беше едно од прашањата на фановите

„Па, да, но сигурна сум дека мојата свадба ќе биде традиционална или пак сосема спротивно, на плажа со многу коктели. И да, така би ја потпишала пресудата за себе“, одговори Марија.

– На која возраст ти се случи првиот бакнеж?

„Не можам да се сетам, но мислам дека тоа беше во основно училиште на 13, 14 години“ – откри пејачката во своето ново видео.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Оливера се огласи на Инстаграм, првпат по смртта на Балашевиќ

– Дали би сакале да станете мајка наскоро? – прашаа нејзините обожаватели.

„Секако да, но тоа понатаму и полека“ – одговори Марија.

– Дали мислите за себе како фер и добра личност? – беше едно од прашањата.

„Кога правев психоанализа, ми рекоа дека кај мене средина – нема, што значи дека или сум прекрасна, фер и добра личност или сум ѓубре невидено“ – рече Марија.

– Како се гледате себеси за 10 години? – ја прашаа фановите.

„Бидејќи сега имам 36 години, тогаш ќе имам 46. За почеток, се надевам дека и тогаш нема да бидам „јутјубер“. Тоа е број еден, дека коронавирусот ќе се реши дотогаш. Што знам! Концерти, работа, ред, дисциплина и можеби некое детско смеење или плачење од гостинската соба“ – рече Марија, а притоа потврдно одговори на прашањето дали има момче.

Прочитајте и...  Гал Гадот по доделувањето на „Златните глобуси“ сподели среќна вест со своите обожаватели

 

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар