ВИДЕО | Македонци го продуцираа новиот спот на светски познатиот Ед Ширан: Работеле и со Аријана Гранде, Ники Минаж, Карди Би и други светски артисти

Македонска компанија го продуцираше новото официјално анимирано видео за Ед Ширан. Пејачот го сподели видеото на својот инстаграм – профил и за само неколку дена има над 600 000 прегледи. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Ед Ширан на неговата Фејсбук страница премиерно ја објави стрип – анимацијата за својот последен хит „Bad habits“ … Продолжи со читање ВИДЕО | Македонци го продуцираа новиот спот на светски познатиот Ед Ширан: Работеле и со Аријана Гранде, Ники Минаж, Карди Би и други светски артисти