8 C
Скопје

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц: Водителката на „Sвездите на Гранд“ ја освои публиката

Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу.

Имено, Сања носеше минијатурен фустан на прерамки, во нежно розова боја. Овој моден избор ја истакна нејзината витка фигура.

youtube/printscreen
youtube/printscreen

Каква жена“, „Најубавата и најприродната жена во Србија“, „Сања нема конкуренција“, беа само дел од коментираат на гледачите.

instagram/printscreen
youtube/printscreen

Сања особено ги привлече симпатиите на бројната публика и жири комисијата кога за прв пат заигра во шоуто додека една кандидатка ја изведуваше својата песна.

Сања танцуваше скриена од рефлекторите додека траеше изведбата на една од кандидатките, Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ ја забележаа водителката и ја охрабрија со аплауз, а за кратко сите погледи погледи од салата беа упатени кон неа.

Прочитајте и...  ВИДЕО | Три совршени летни бохо фризури кои ќе направат да изгледате одлично: Неодоливи, а така лесно се прават!

Потоа на инстирање на Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеша како и на сите во салата, Сања беше повикана на сцената уште еднаш да ги покаже своите танцувачки способности.

Поврзани вести

ФОТО | Мулдер и Скали повторно се обединија: Фотографија која ги воодушеви фановите на „Досие икс“

Слободен печат

ФОТО: Никол Шерцингер освојува со својот изглед и во четвртата деценија

Слободен печат

ВИДЕО | Бритни Спирс конечно проговори и одговори на прашања од нејзините обожаватели: Не грижете се за мене, добро сум

Слободен Печат

ВИДЕО: Инфлуенсерката Џастин Парадајс го обвини јутјуберот и боксер Џејк Пол за сексуално злоставување

Слободен Печат

Четири идеални љубовни партнери за секој хороскопски знак

Слободен Печат

Милена Радуловиќ: Ме контактираат неверојатен број на жени – жртви на насилство, дури од Русија

Слободен Печат

Остави Коментар