ВИДЕО | Јелена Ѓоковиќ искрено за родителството: Моите деца ќе имаат трауми

Јелена Ѓоковиќ, директорка на фондацијата „Новак Ѓоковиќ“ и сопруга на светски познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ гостуваше во емисијата „Кец на једанаест“ на телевизијата К1, заедно со психотерапевтката Смиљана Грујиќ, каде зборуваше за родителството и грижата за децата, пренесува српски „Курир“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Јелена го посвети својот живот на истражување на теми … Продолжи со читање ВИДЕО | Јелена Ѓоковиќ искрено за родителството: Моите деца ќе имаат трауми