25.8 C
Скопје

ВИДЕО: Ја има ЈК во природна големина! Ѕирнете во собата на фан на Карлеуша

Еден од бројните фанови на Јелена Карлеуша, целата своја соба ја украсил со предмети поврзани со неа – постери, нејзини фигури, весници…  Дури ја има Карлеуша во природна големина.

Instagram

Александар Р. сакал во својата соба да ја има Карлеупша во белиот фустан што го носеше на прославата на нејзиниот роденден во август 2020 година, па си ја остварил желбата.

Кога ме прашуваат дали ја сакам ЈК… Добре дојдовте во мојата соба“, напишал Александар на сторито на Инстаграм.

Како што пишува на неговиот инстаграм-профил, Александар има 24 години и е дизајнер и фризер.

Погледнете како изгледа неговата соба.

Поврзани вести

ВИДЕО: Марија од Битола со досега невиден настап – по змијата, на сцена излезе во лудачка кошула

Анита Златкова

Остра реакција на Владимир Блажевски – Панчо за работата на локалите

Слободен печат

Предлог ручек за денес: Пикантен карфиол со лавор

Слободен Печат

Не престанува да руши рекорди: „Били Џин“ со над милијарда прегледи на јутуб

Слободен печат

Обрнете внимание: Дали правилно јадете овошје?

Слободен Печат

Виц на денот: Поддршка

Слободен печат

Остави Коментар