3.4 C
Скопје

ВИДЕО: Ја има ЈК во природна големина! Ѕирнете во собата на фан на Карлеуша

Еден од бројните фанови на Јелена Карлеуша, целата своја соба ја украсил со предмети поврзани со неа – постери, нејзини фигури, весници…  Дури ја има Карлеуша во природна големина.

Instagram

Александар Р. сакал во својата соба да ја има Карлеупша во белиот фустан што го носеше на прославата на нејзиниот роденден во август 2020 година, па си ја остварил желбата.

Кога ме прашуваат дали ја сакам ЈК… Добре дојдовте во мојата соба“, напишал Александар на сторито на Инстаграм.

Како што пишува на неговиот инстаграм-профил, Александар има 24 години и е дизајнер и фризер.

Погледнете како изгледа неговата соба.

Прочитајте и...  ФОТО | Џо Бајден ја следи само Криси Тајген на „Твитер“: Таа е шокирана како единствената ѕвезда која ја следи претседателот

Поврзани вести

ФОТО | Хит на социјалните мрежи: Некој од Град Скопје одлучил да го фотошопира Берни Сандерс на скопските клупи

СП.

Тие би избегнале да платат било што: Ова се најголемите скржавци во зодијакот!

Слободен Печат

ФОТО | Имот кој зрачи со елеганција во бохо стилот според вкусот на неговата сопруга: Славниот Меј Дејмон ја продава својата луксузна вила за 21 милион долари

Слободен печат

ФОТО | Трендот продолжува: Во бикини на снег, Јелена Карлеуша, Теа, Сандра Африка, Кристина и Аделина!

М.Р

Пејачката го почести фановите за 30-годишнината од кариерата: Мараја Кери штотуку објави нов ремикс албум!

Слободен печат

ФОТО | Враќање во седумдесеттите: Капутот од овчо крзно е хит број 1 оваа зима!

Слободен печат

Остави Коментар