ВИДЕО | Драма на скалите на „Ер форс уан“: Бајден падна, и тоа трипати

Американскиот претседател Џо Бајден падна додека се искачуваше на скалите кон претседателскиот авион. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Претседателот Бајден се сопна неколку пати додека трчаше по скалите на „Ер форс еден“ во петокот, што може да се види на новото видео. 78-годишниот врховен командант се сопна двапати пред да падне по трет … Продолжи со читање ВИДЕО | Драма на скалите на „Ер форс уан“: Бајден падна, и тоа трипати