Видео хороскоп 19 јули 2019, петок - Слободен печат

Видео хороскоп 19 јули 2019, петок

Прочитајте и...  Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Прочитај повеќе

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Слободен печат

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Слободен печат

Овие познати дами се бореле да станат мајки, па и открија на јавноста низ што сѐ поминале (ФОТО)

Слободен печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Слободен печат

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Слободен печат

Остави Коментар

4 × 2 =

Прочитај повеќе

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Слободен печат

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Слободен печат

Единствениот кошаркар кој добил Оскар: Коби во емотивен говор пред две години објасни што му значи кошарката (ВИДЕО)

Слободен печат

Модерни и грациозни – Најубавите капути на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш со пет Греми награди, ѕвездите му оддадоа почит на Коби Брајант (ФОТО)

Слободен печат