ВИДЕО: Гола жена влетала во програма во живо напаѓајќи ја водителката

youtube

Пред неколку дена се случил сериозен инцидент за време на снимањето на емисијата „Acces direct“ на романската телевизија „А1“.

Водителката Мирела Вајда била шокирана откако во студиото додека била вклучена во живо ја нападнала непозната жена.

Имено, целосно гола жена влетала во студиото со цигла во рака со која сакала да ја погоди водителката, но за среќа не успеала во својата намера.

Вработени во телевизијата веднаш дотрчале и успеале да ја фатат жената пред да ја повреди водителката. Засега не се познати причините зошто жената се осмелила на ваков чин…

Видео на денот