ВИДЕО | Дедо ја однел внуката на шопинг и слатко ги насмеал сите

Еден дедо привлекол внимание и насмеал многу случајни минувачи кога се појавил во продавница со својата внука, носејќи ја во пластична канта. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber „Активностите на дедо“, стои во описот на виралната снимка на Тик-ток, која има повеќе од 14 милиони прегледи откако била објавена на 31 март. @jamesnjamie Grandpa … Продолжи со читање ВИДЕО | Дедо ја однел внуката на шопинг и слатко ги насмеал сите