ВИДЕО | Цеца во сериозен клинч со Саша Поповиќ: Не дојдов овде за ти да ме малтретираш

Фото: Принтскрин / Instagram

По конфликтот со Драган Стојковиќ – Босанец во претходната епизода на најгледаното музичко шоу на Балканот „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ влезе во сериозен клинч со Саша Поповиќ.

Во најавата за новото шоу, Цеца му замери на Саша Поповиќ, бидејќи не му се допаѓаа неговите потези.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)


Имено, Поповиќ неколку пати и замери на Цеца дека не го притиснала таканареченото „копче за паника“ на кандидатите кои не ги исполнуваат критериумите, а кога таа првпат го дала, рекол:

„Ајде, оние што го даваат „копчето за паника“, но ти …“, и префрлил Саша на Цеза, додека таа мудро ја премолчи првата реакцијата на Поповиќ.

 

„Го даваш копчето за паника“, повтори Поповиќ, но вториот пат неговиот коментар ја испровоцира Цеца.

„Дојдов тука за да проценам, Саша, а не ти да ме малтретираш“, возвратила пејачката.

Видео на денот