ВИДЕО | Бритни Спирс ѝ порача на светската јавност низ пцовки „Конечно дојде крајот на сите терапии!“

Instagram

Поп-пејачката Бритни Спирс, по бројните скандали, повторно ги шокираше своите обожаватели, но овојпат со вистинска причина. Не само што немаше влакна на јазик, таа и успешно „изглуми“ скеч како што нејзините терапевти го правеле тоа со години.

На Инстаграм-профилот на пејачката осамна видео во кое таа иронично пренесе:

“Колку терапии морав да работам против својата волја… Приморана бев да плаќам и слушам жени кои ми зборуваа како „ќе го унапредат мојот успех“… Тоа беше демек некаква радост…Не, воопшто не, 10 часа дневно, седум дена во неделата…
Без лаги, на оваа прекрасна нација би било чесно да ѝ го посветам својот живот преку скечеви од вашиот прекрасен терапевт!🙄😂🙊 !!!!  Искрено ви благодарам на трудот! И славам…. Очигледно дека е готово и моите лекови делуваат, Америко!“

Освен напишаното, таа буквално испцу на крајот од објавата, нормално во нејзин стил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

ВИДЕО | Конечно слободна! Целосно укинато старателството на Бритни Спирс

ФОТО | Како од мајка родена: Бритни Спирс ужива во слободата

ВИДЕО | Бритни Спирс: Ова е мојот задник, без филтри, без прикривање, вистинска работа

Видео на денот