24.8 C
Скопје

ВИДЕО АНКЕТА: Дали ви пречат протестите што ги организира опозицијата?

Веќе неколку денови опозицијата организира протести, блокирајќи неколку клучни сообраќајници во Скопје.

Екипата на „Слободен печат“ излезе на терен со цел да ги праша граѓаните дали ги поддржуваат протестите и дали им пречи блокирањето на сообраќајот.

Во продолжение погледнете ја анкетата:

Поврзани вести

Лукаревска: Наша единствена алтернатива е ЕУ

Слободен печат

Пукотница во Старата скопска чаршија

Слободен печат

Филипче од Штип: Покажавме дека за нас зборот е збор, го имаме најдоброто за секоја општина

Слободен печат

Ексцентричен тајкун, креатор на најпознатата антивирусна програма, пронајден мртов неколку часа по одлуката за екстрадиција

Слободен печат

Заев тврди дека не разговарал со Ахмети за промена на знамето, грбот и химната

Слободен печат

Заев за новите проекти: Се воведува еколошка такса, ќе се инвестира во обновливи извори

Слободен печат

Остави Коментар