ВИДЕО | Анџелина Џоли е новата суперхероина на „Марвел“: Трејлерот ќе ве остави без здив

Profimedia
Фото: Profimedia

Новиот филм на Марвел, „Eternals“, за кој неодамна беше објавен првиот трејлер, ја претставува Анџелина Џоли како новата суперхероина.

Покрај Џоли, во филмот ќе ги видиме и Селма Хајек, но и Ричард Маден.

Од режисерката на познатиот филм за „Nomadland“, Клои Жао, пристигна првиот целосен трејлер за претстојната епохална авантура на „Марвел“.

 

Видео на денот