20 C
Скопје

Виц на денот: Ѕвезди

Трпе се пушта на Трпана:
– Трпано ајде да имаме секс.
– Ех, не може така. Биди малку поромантичен…
– Како стоиш со ѕвездите?
– Ги обожавам.
– Тогаш ајде да одиме во хотел со 3 ѕвезди.

Поврзани вести

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

Уапсени шест члена на мала ултрадесничарска група: Планирале напад врз масонска ложа во Франција

Слободен печат

Филипче: Опозицијата создава конфузија и сака да ја искриви сликата за изградбата на новиот Клинички центар

Слободен печат

Наскоро состанок меѓу Бајден и Путин, се договараат времето и местото

Слободен печат

ВИДЕО I Изгаснат пожарот во облакодерот во Лондон: Учествуваа 120 пожарникари

Слободен печат

Остави Коментар