Виц на денот: Живот – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Живот

Разговараат двајца другари во време на комунизмот:
– Што мислиш има ли живот надвор од Бугарија?
– Не знам! Сè уште никој не се вратил да каже.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close