Виц на денот: Жени

Пробајте да ги разберете жените:
Една плаче за маж.
Друга плаче од маж,
трета плаче по туѓ маж.

Прочитајте и...  Романтичен фустан за сите прилики: Кралицата Летиција заблеска во цветен дезен! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Романтичен фустан за сите прилики: Кралицата Летиција заблеска во цветен дезен! (ФОТО)

Слободен печат

Веднаш ја нападнаа: Марија Шерифовиќ обвинета дека одобрува силување! (ФОТО)

Васко Спасоски

Чизкејк со малини: Сите го обожаваат овој колач, а денес во него можете да уживате и Вие (ВИДЕО)

Слободен печат

Социјален експеримент: Водителот Стефан Лазаров просеше на скопските улици преправен во богат, па во сиромав! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Олеснете си го животот – Генијални трикови за брзо и ефикасно лупење на храната! (ВИДЕО)

Слободен печат

Трета среќа за иконата на грчката електронска сцена – Никос Диамантопулос повторно во Скопје!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Слободен печат

Поради нејзиниот изглед на жива барбика, денес никој не сака да ја вработи! (ФОТО)

Слободен Печат

Брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Криси Тиген на Твитер ја обвинуваат за педофилија поврзана со кругот на Епстајн: Блокирав милион луѓе!

Слободен Печат

Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Слободен Печат

Едноставна вежба за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Слободен печат