-2.4 C
Скопје

Виц на денот: Зборови

Трпе доаѓа камен пијан дома.
Трпана, изнервирана лута:
– Значи немам зборови!
Трпе:
– Фала богу…

Прочитајте и...  Овие се „најопасните“ хороскопски знаци: Не ги предизвикувајте

Поврзани вести

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со американското знаме!

Слободен печат

Кога ви се јаде еден час пред полноќ: Мафини за брзо и здраво заситување

Слободен печат

ФОТО | Протести во Варшава: Демонстрантите фрлаа снежни топки по полицајците кои се обидуваа да ги растераат

Алек Стојковски

Хороскопски знаци на кои ќе им се насмевне љубовта во месец февруари

Слободен Печат

ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Слободен печат

ФОТО: Меланија Трамп со стил ја напушти Белата куќа

Слободен печат

Остави Коментар