Виц на денот: Време – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Време

Трпе го прашува Цветко:
– Од кога не си имал секс?
– Шо ден е денеска?
– Недела.
– Од јануари…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close