Виц на денот: Вода – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Вода

Две плавуши разговараат:

– Си имала секс во вода?

– Да!

– Каде!?

– Во Кисела вода, бившиот живееше таму.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close