Виц на денот: Тројка

Трпана му вели на Трпе:
-Трпеее! Зошто се лутиш?! Нели идејата за тројка беше твоја?
-Точно! Ама сепак мислев дека и јас ќе учествувам…

Прочитајте и...  Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот првпат кажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Ви треба идеја за ова попладне? Капучино сладолед торта – Разладете се со стил! (ВИДЕО)

Слободен печат

Рум торта со суво овошје

Слободен печат

Кортни Кардашијан го напушти реалното шоу по 13 години: Потребна ми е приватност

Слободен печат

Како да изберете совршена лубеница?

Слободен печат

Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот првпат кажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Разладете го домот во најтоплите денови без климатизер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кејти Пери и Орландо Блум повторно докажаа дека имаат интересна смисла за мода (ФОТО)

Слободен печат

Лек за 100 болести: Боровинките се едни од најлековитите овошки

Слободен печат

Интервју со Андријана Јаневска: Чест ми е да ја претставувам Македонија во ваков светски проект

Јасмина Кантарџиева Димков

Хали Бери се откажa од улогата на трансродов маж (ВИДЕО)

Слободен печат

Многумина мислат дека носењето на маската под носот е неправилно, но еве во кои ситуации е потребно

Слободен печат

„Сексот и градот“ зад камерите: Потпетиците им ги оштетиле стапалата, кариерата им била поважна од семејството

Слободен печат