-1 C
Скопје

Виц на денот: Спор

Разговараат мајка и ќерка.
– Ќерко, овој твојов маж, ми се чини ко ич да не се радува кога ќе дојдам на гости?
– Ма не мајко, он е малку спор и така поспоро му доаѓа мислата. Знаеш колку се радува кога ќе си отидеш?!

Прочитајте и...  Кои се причините за машки стерлитет и како да се интервенира?

Поврзани вести

Дали јогата може да ја намали подгрбавеноста?

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 16 јануари: Започнува период во кој треба да „поправите“ сè што било оштетено минатата година

Слободен печат

За ЕУ нема алтернатива, членство во ЕЕЗ е само преодно решение

Слободен печат

Облачно со сончеви периоди и ветер, снег на југ

Слободен печат

Колку чини еврото денеска?

Слободен печат

Љубов на прв поглед

Слободен печат

Остави Коментар