Виц на денот: Совет од жена

– Што правиш толку време на прозорецот, Киро?
– Се чудам жено, дали да го затворам или да скокнам!?
– Ај скокај, јас ќе го затворам…

Прочитајте и...  СДСМ: Новата Влада ќе се посвети на здрава животна средина и изградба на екодржава

Прочитај повеќе

И жените не се искрени во сексот: Ова се петте најчести лаги што ги кажуваат!

Васко Спасоски

Во Албанија и денеска високи бројки на новозаразени со Ковид-19

Слободен печат

Неверојатниот живот на Маја Плисецка, на турнеи одела гладна, а морала редовно да игра пред човекот кој го стрелал татко ѝ

Слободен печат

Џеки Чен ја призна вистината за себе: Бев вистински идиот кон жените

Слободен печат

ПОЖАР ВО СТАНБЕНА ЗГРАДА ВО ЧЕШКА: Најмалку 10 мртви (ВИДЕО)

Слободен печат

Дневен преглед на состојбата со Ковид-19 во светот, досега починале 726.415 лица

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Папараците ја уловија бившата на Џорџ Клуни на плажа во Сардинија (ФОТО)

Слободен печат

Либанскиот премиер повика на предвремени избори

Слободен печат

Моника Белучи на одмор во Грција: Прошета во фустан кој ова лето нема конкуренција (ФОТО)

Слободен печат

Макрон: САД треба да реинвестираат во Либан

Слободен печат

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Германија со предупредување до граѓаните да не патуваат во делови од Бугарија и Романија

Слободен печат