Виц на денот – Ракоплескање

Малиот комарец се враќа дома после првиот, пробен лет.– Како беше сине? – го прашува мајка му.– Фантастично мамо! Сите ми ракоплескаа.

Прочитајте и...  Нашминкајте се во стилот на 60-те за само 5 минути: Убавината на најженствената доба! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „Бубалици“ призна дека никогаш не ја гледала серијата и дека имала мали „чудни“ ритуали

Слободен печат

Двејн Џонсон му се обрати на Доналд Трамп: Каде се наоѓаш, каде е нашиот лидер да пружи рака на скршената држава? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мета – американскиот милијардер: Оваа „дипфејк” снимка го преплави интернетот во Русија (ВИДЕО)

Слободен печат

Ставот на републиканскиот сенатор за воена интервенција на протестите објавен во „Њујорк тајмс“ предизвика лавина реакции: Читателите не разликуваат вест од мислење

Слободен печат

Тупурковски: Есма сакаше да ни ја препише куќата (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сите во своите домови, започна 80-часовниот карантин

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Вашингтон тајмс: Антифа со месеци подготвувала бунт против властите во САД

Слободен печат

Принцот Чарлс: Се извлеков, имав голема среќа

Слободен печат

Најжешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ досега: Новопечената тетка замеша со задникот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Петровска: Ќе беше неодговорно ако поттикнев раздор во полицијата

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ ја загуби битката со ракот – Почина во домот на најдобрата пријателка

Слободен печат

ОЈО Велес отвори предмет по повикот за масовно одење во верските храмови

Слободен печат