Виц на денот: Ракија

Oтвара га муж фрижидер, фаќа се за ладну ракију, a жена га гледа и му вика:
– Ако испиеш едну капку од ракију, да знаеш дека нема секс …
Стои муж таkој пред фрижидер и се мисли, а жена га прашуе:
– Што се мислиш толко?
– Па мислу се што е боље, дали 12 годишна ракија или 50 годишна жена…

Прочитајте и...  Бројот на загинати во експлозијата во Бејрут се искачи на 158, над 6.000 лица се повредени

Прочитај повеќе

Во Албанија и денеска високи бројки на новозаразени со Ковид-19

Слободен печат

Неверојатниот живот на Маја Плисецка, на турнеи одела гладна, а морала редовно да игра пред човекот кој го стрелал татко ѝ

Слободен печат

Џеки Чен ја призна вистината за себе: Бев вистински идиот кон жените

Слободен печат

ПОЖАР ВО СТАНБЕНА ЗГРАДА ВО ЧЕШКА: Најмалку 10 мртви (ВИДЕО)

Слободен печат

Дневен преглед на состојбата со Ковид-19 во светот, досега починале 726.415 лица

Слободен печат

Папараците ја уловија бившата на Џорџ Клуни на плажа во Сардинија (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Либанскиот премиер повика на предвремени избори

Слободен печат

Моника Белучи на одмор во Грција: Прошета во фустан кој ова лето нема конкуренција (ФОТО)

Слободен печат

Макрон: САД треба да реинвестираат во Либан

Слободен печат

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Германија со предупредување до граѓаните да не патуваат во делови од Бугарија и Романија

Слободен печат

Експлозијата во Бејрут прекина фотографирање на млад пар на денот на венчавката (ВИДЕО)

Слободен печат