ВИЦ НА ДЕНОТ: Мерки

Во болница:

– Колку си висок ?

– 180 сантими докторе.

– А бе не сум доктор, гробар сум…

Прочитајте и...  Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Поврзани вести

Заев под „вкрстен“ оган

Слободен печат

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

Уште 1.093 новозаразени од ковид-19, починаа 28 лица, 819 се оздравени

Слободен печат

ФОТО I Вечерва протести на опозициската ВМРО-ДПМНЕ во седум града, утре во Скопје

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian