Виц на денот: Мачор

Атрактивна девојка во автобус држи мачор кој и се умилкува во пределот на градите. Дечко кој седи до неа пробува некако да и направи муабет:

– Уф колку би сакал да сум на местото на вашиот мачор… Каде го носите?

– На кастрација!

Прочитајте и...  Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и „вулгарно“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Д-р Радмила Димовска: Најдобра награда за вложениот труд е широката насмевка на пациентот

Јасмина Кантарџиева Димков

Проблеми за Џорџ Клуни: Славниот актер е дел од фирма која е обвинета за злоупотреба на детски труд

Слободен печат

Петровиќ: Економските бенефити се само дел од придобивките кои ги носи членството во НАТО

МИА Агенција

Природен шејк за рамен стомак

Слободен печат

Уште една пациентка со респираторна инфекција се јавила на Инфективна, патувала во Северна Италија

Слободен печат

Иранскиот пратеникот кој беше заразен со коронавирус почина

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Димитров: Вие говорите на бугарски јазик, јас говорам на македонски јазик (ВИДЕО)

Слободен печат

Научниците открија: Еве колку им е потребно на жените да ја „изгубат главата“

Слободен печат

Доколку се утврди неосновано покачување на цените во аптеките на заштитни средства за коронавирусот ќе бидат преземени мерки

Слободен печат

Српскиот претседател Вучиќ на 4 март ќе ги распише изборите во Србија

Слободен печат

Мадуро: Коронавирусот е направен како биолошко оружје против Кина

МИА Агенција

Шкријељ: Го воведовме правото на социјална пензија од 6.000 денари, за лица кои немаат 15 години стаж

Слободен печат