9 C
Скопје

Виц на денот: Крадец

Полицаец брка крадец и му се дере:

– Застани бе, застани!

А овој му вика:

– Ти застани бе, тебе никој не те брка!

Прочитајте и...  Паркингот на Водно за време на викендот го искористиле 636 возила

Поврзани вести

Дејвид Гета вљубен како никогаш досега: Ужива во љубовта со 25 години помладата Кубанка

Слободен Печат

Зариф во писмо до Гутереш: Инцидентот во Натанц е нуклеарен тероризам

Слободен печат

Постојат индикации дека во Србија пристигнал бразилскиот вирус: Многу млади се на респиратори

Слободен печат

ВИДЕО | Разговор со Ивана Драгшиќ за книга која дава предлози за подобра иднина и за култура на солидарност

Александра Бубевска

ВИДЕО | Најголем дел од апликантите на повикот на ФИТР се компании кои првпат конкурираат, разговор со Тања Илијевска

Слободен печат

13 намирници кои тироидната жлезда ги сака, и две што треба да ги избегнувате

Слободен Печат

Остави Коментар