Виц на денот: Комшии – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Комшии

Влав му вика на синот:

– Сине, оди до комшиите и побарај чекан.

Синот се враќа:

– Не даваат тато!!

Таткото вика:

– Циции, дај го нашиот!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close