Виц на денот: Јадење - Слободен печат

Виц на денот: Јадење

Доаѓа тештата на Трпе кај него на вечера.
По некое време на маса и доаѓа малиот Трпе и ја прашува:
– Бабо за кого јадеш ти?
– Како за кого? За мене си јадам внучко.
– Зошо тато вика дека јадеш за тројца!

Прочитај повеќе

Виц на денот: Развод

Слободен печат

Рецепт за палачинки без брашно

Слободен печат

Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Најнов изум на технолошкиот гигант: „Невидливата“ тастатура на Самсунг

Слободен печат

Разговор со Јана Коцевска: Вистинските хероини се непретенциозни и „невидливи“

Јасмина Кантарџиева Димков

Пред 30-та ова мора да го научите за ЉУБОВТА!

Јасмина Кантарџиева Димков

Остави Коментар

5 + 9 =

Прочитај повеќе

5 докажани начини за успешно интервју за работа

Слободен печат

Наши миленици: Маца Лукас, вистински позер!

Слободен печат

Здрава вода што се подготвува дома (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Хороскопските знаци и чевлите

Слободен печат

Прва жена фаворит за Оскар за филмска музика – Хилдур Гуднадотир

Слободен печат

Детоксикација на организмот после празниците

Слободен печат