Виц на денот: Изгубен случај – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Изгубен случај

Малиот Трпе доаѓа дома и вика по мајка му:
– Мамо, во школо сите ми викаат дека сум бил изгубен случај!
– Дете, ти живееш во другата зграда.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close