Виц на денот: Историја

Малиот Трпе го прашува дедо си:
– Дедо, дедо, каква книга читаш?
– Историска книга.
– Каква историска, кога тоа е порно списание?!
– За тебе може е порно, за мене е историја.

Прочитајте и...  Студентка прави специјални маски за лице наменети за лица со оштетен слух (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Дрејк сними нов спот во изолација: Маска, ракавици и празни улици во Торонто (ВИДЕО)

Слободен печат

Втор викенд со полициски час, празни улици низ Скопје (ВИДЕО)

Слободен печат

Дејвид Бекам си ја избричи главата во изолација: Ова мораше да се направи! (ФОТО)

Слободен печат

„Знам што родив и со кого ја правев“ – Ана Николиќ за воспитувањето на ќерката и за тоа колку Раста и одмага во тоа

Слободен печат

Филипче: Располагаме со 4.500 тестови, очекуваме донација од 20.000 китови за тестирање

Слободен печат

Идеални во време на самоизолација: 10 трилери кои треба да ги погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Имал 11 деца, а љубовникот го сакал повеќе од секоја жена: Го одбил Оскарот и засекогаш го промени Холивуд

Слободен печат

Корона криза во доба на роботи: „Каде тргнавте госпоѓо? Лична карта, ве молам!”

Слободен печат

Реални „до коска“ илустрации на борбата против коронавирусот

Слободен печат

Во Швајцарија од Ковид-19 починаа 540 лица, во Холандија бројката се искачи на 1.651

Бојана Нојиќ

Лоши момци прават хаос: Девојка вреска додека другар ја вози со полн гас на хауба! (ВИДЕО)

Слободен печат

Погледнете како изгледа пазарот во Неапол среде пандемија на коронавирус (ФОТО)

Слободен печат