Виц на денот: Историја - Слободен печат

Виц на денот: Историја

Малиот Трпе го прашува дедо си:
– Дедо, дедо, каква книга читаш?
– Историска книга.
– Каква историска, кога тоа е порно списание?!
– За тебе може е порно, за мене е историја.

Прочитајте и...  (Видео) Толпата која маршира за правда пристигна пред комплекс судови

Прочитај повеќе

НАТО се подготвува да го подигне знамето на Северна Македонија

МИА агенција

Времето денеска сончево и топло, од утре заладување и дожд

Слободен печат

Епидемијата на коронавирусот може да предизвика недостиг на антибиотици

Слободен печат

Бројот на починати од коронавирус во Хубеи се искачи на 1.789 луѓе

Слободен печат

Курсна листа: Колкава е вредноста на еврото денес?

Слободен печат

Виц на денот: Живот

Слободен печат

Остави Коментар

четири × 5 =

Прочитај повеќе

Зекири: Не смееме да се јавуваме по судии и да бараме услуга

Слободен печат

ЕДИ РАМА НЕ МОЖЕ ДА ЈА СОКРИЕ РАДОСТА: За Албанија собрани 1,15 милијарди евра

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен Печат

КАМИОН ЛАДИЛНИК со 15 мигранти откриен на бугарска граница, уапсени двајца Грци

Слободен печат

Два авиони за евакуација слетаа во Калифорнија, 14 лица позитивни на коронавирус

Слободен печат

Извештајот на Европската комисија од 2 до 4 март

Слободен печат