Виц на денот: Грешка

Трпана му кажува на Трпе дека е трудна, а он шокиран ја прашува:

– Ама, како е тоа можно? Секогаш пазам и користам заштита! Како може да ми се случи ваква грешка?

А Трпана го теши:

– Ама Трпе, јас не кажав дека тоа е твоја грешка!

Прочитајте и...  Маричиќ: Зошто да не се обидеме и судењата да бидат онлајн?

Поврзани вести

Почна собраниската расправа за Законот за заштита од заразни болести

Илија Димовски во клинч со министерот Маричиќ за договорот со Бугарија

Слободен печат

ВИДЕО: Општа тепачка на летот за Порторико: Жена предизвика тепачка поради кавга околу заштитните маски

Слободен печат

Видео: Веќе седум дена илјадници Полјаци го искажуваат својот револт против забраната за абортус

Илинка Иљоска

ВИДЕО: И Макрон воведува карантин во Франција, почнува од петок

Слободен печат

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат

Остави Коментар