3 C
Скопје

Виц на денот: Глупост

Дедото му вка на зетот:
– Епа зете, сега откако се ожени гледај да не правиш веќе глупости.
– Нема, оваа ми беше последна.

Прочитајте и...  ВИДЕО I Ооо Пјетер! Спасувачите извлекоа старец затрупан под 4 метри снег

Поврзани вести

Чаирскиот градоначалник Ганиу: Сопственикот на „Фонтана“ ме информира дека го враќа објектот во првобитната состојба

Слободен печат

Европол: Совладан најопасниот малициозен софтвер во светот

И.И.

Несекојдневна глетка во Собранието: Мир и спокој меѓу пратениците

Памела Андерсон ги напушта социјалните мрежи: Нема да заработувате пари на мене!

Слободен печат

Силен пробив на ковид-19 на Нефрологија: Заболени девет лекари, осум медицински сестри, лаборант, психолог и тројца болничари

Слободен печат

Едноставни и вкусни: Меки бисквити со тиква

Слободен печат

Остави Коментар