Виц на денот: Фамилијарна

Цветко го прашува Трпе:
– Зошто раскинавте со Трпана?
– Брат ја осетив нешто ми врти муабет деца семејство ова она…
– Што ти рече?
– Ај да нарачаме фамилијарна пица!

Прочитајте и...  Виц на денот: Глупост

Поврзани вести

ВИДЕО| ХЕРА: ХИВ позитивните со редовна терапија можат да планираат и родителство

ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерката Мила Царовска

Слободен печат

Меган Маркл: Војвотката од Сасекс со болка и тага раскажа дека претрпела спонтан абортус

Слободен Печат

Шкотска е првата земја во светот што ќе овозможи бесплатeн пристап до менструални производи

Слободен Печат

Во ковид центрите за 24 часа хоспитализрани 39 нови пациенти

Слободен печат

„Дан”: Дритан Абазовиќ под закани од член на криминалната банда на косовскиот нарко шеф Насер Кељменди

Слободен печат

Остави Коментар