Виц на денот: Доверба – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Виц на денот: Доверба

Трпана го прашува Трпе:
– Драги, ми веруваш, нели?
– Да душо, се разбира дека ти верувам.
– Знаеш дека никогаш не би те излажала, така?
– Секако!
– Бандерата на паркингот ме удри додека паркирав!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close