Виц на денот: Бројка

Трпе ја прашува Трпана:
– Душо, кажи ми ама искрено. Со колку мажи си била?
– Со дваесет!
– Ееее, а баш сакав да си била девица, кога се оженивме.
– Бев…

Прочитајте и...  Сопругата на Џастин Бибер покажа затегнати нозе и совршен задник, но еден детаљ на неа е ужасен! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Карди Би со провокативна фотографија ја покажа новата тетоважа која се протега низ целото тело!

Слободен Печат

Легендарната серија „Секогаш е сончево во Филаделфија“ ќе ја посвети новата 15-та сезона на коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерот Двејн Џонсон присуствувал на раѓањето на сите свои ќерки: Жените се неверојатни битија!

Слободен Печат

Филипче: Новинарите можеби ќе бидат дел од скринингот за Ковид 19

Повторно хаос помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Доктор Жарко Караџовски: Грипот и Ковид 19 да не се мешаат

Мирослава Бурнс

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најстариот син на Лепа Брена го соопшто неговото повлекување од јавната сцена!

Слободен Печат

Спасовски: Полицијата во некои сегменти, можеше и повеќе и подобро да ги спроведува мерките

Мирослава Бурнс

Ако има зголемен број заразени со ковид-19 повторно ќе се воведат рестриктивни мерки

Слободен печат

Старее ли оваа жена? Погледнете ја водителката Снеже Велков пред 10 години и сега – разлика нема! (ФОТО)

Васко Спасоски

Спасовски: Неопходни се брзи избори за обезбедување стабилни институции

Слободен печат

Караџоски: Многу лица го загубија својот живот затоа што доцна дојдоа во медицинските установи (ВИДЕО)

Слободен печат