-5 C
Скопје

Виц на денот: Бебе

Трпана му вика на Трпе:

Љубов, дај ми го бебето да го нахранам.

Ќе мора да почекаш додека не заплаче.

Зошто?!

Па, не знам кај го оставив!

Прочитајте и...  Во Вашингтон, Њујорк, Москва, мора да излеземе со дипломатски и политички „тешкаши", вели Пендаровски за назначувањето амбасадори

Поврзани вести

Во Вашингтон уапсено лице со оружје и лажна пропусница за инаугурацијата на Бајден

МИА Агенција

Мали трикови во кујната: Спречете го потемнувањето на јаболката

Слободен печат

Бројот на жртви од земјотресот во Индонезија се зголеми на 56

МИА Агенција

Нуспојави од вакцината против ковид-19: Што треба да знаете и што да очекувате по примањето на првата и втората доза

Слободен печат

Во Јакутија повторно измерени -47 степени Целзиусови

МИА Агенција

Дневен хороскоп за 17 јануари: Трошите премногу време на неважни работи

Теодора Циклевска

Остави Коментар