Victoria’s Secret колекција костими за капење 2019 (ФОТО+ВИДЕО)

Victoria’s Secret Swim колекцијата повторно се враќа на сцена, со кампања која ја вжештува температурата…

По тригодишото отсуство, овој славен бренд на долна облека се враќа во категоријата костими за капење, во вистинско време пред летото 2019.

Ангелите Сара Сампаио, Јасмин Тукс, Лаис Рибеиро и Барбара Палвин позираа за оваа кампања. PINK амбасадорот, Грејс Елизабет, како и моделите Лорена Ре, Меган Вилијамс и Ејдан Куртис се придружија во поставата.

Новото лансирање на костимите за капење ни нуди изобилство од нови дезени и стилови, вклучувајќи го и анимал дезенот, цветните и tie-dye деталите.

Погледнете го видеото…

Видео на денот