17.8 C
Скопје

ФОТО | Велат дека ја купила кариерата, а наоколу се шета практично гола: Зошто ја мразат Лили Роуз Деп? 

Манекенката Лили Роуз Деп се прослави благодарени на фактот дека е дете на светски познати родители. Станува збор за ќерката на актерот Џони Деп и на моделката, актерка и пејачка Ванеса Паради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Таа обожува да го истакнува своето тело во разголени креации, што некои го сфатија како лоша порака за младите девојки. Но, по сè изгледа младата убавица се научи да не го коментира приватниот живот јавно и со насмевка продолжува да си тера по свое. По тоа се познати и нејзините славни родители, кои својата интима секогаш ја чуваа само за себе, сè до бурниот брак на Џони со Амбер Херд, кој заврши на суд со обвиненија за злоупотреба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)


Лили не крие колку е поврзана со родителите, особено со мајка ѝ, а му е голема поддршка на татко ѝ во тешките периоди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Едно време Лили привлекуваше внимание со врската со актерот Тимоти Шаламеј, со кого се запознаа на снимање филм во 2018 година, но на почетокот од 2020 година ја завршија романсата.

Поврзани вести

Марго Роби прозборе за бракот и различностите со својот соптуг Том Акерли

Слободен Печат

Ова се петте хороскопски знаци кои се најголеми „авантуристи“ во кревет

Слободен Печат

Иконата на соул музиката Дијана Рос со нов, 25-ти соло албум

Слободен Печат

Поранешни криминалци споделуваат искуство од прва рака: Најлошиот дел од туширањето е…

Слободен Печат

ВИДЕО | Вил Смит се обидува да се врати во форма по карантините: Се обидувам да се сетам како се користеше теретана

Слободен Печат

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

Слободен Печат

Остави Коментар