Веќе има 7 милиони „лајкови“: Фотката на Кајли Џенер ќе ви го крене расположението (ФОТО)

Кајли Џенер секојдневно привлекува внимание на јавноста, а тоа го направи и овој пат. Имено, сестрата на Ким Кардашијан и најмладата милјадерка на Инстаграм објави нова провокативна фотографија по која многу нејзини машки фанови паднаа во транс.

Таа позира во минијатурно бикини, а од позата која ја направи низ глава ќе ви „летнат“ триста мисли.  Се разбира во преден план на фотката беше нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

getaway 💗✨☀️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

За само еден час оваа фотографија на Џенер ја „лајкуваа“ повеќе од 3 милиони корисници на Инстаграм, а до овој момент има повеќе од 7 милиони „лајкови“.

Прочитајте и...  Кајли Миног повеќе заработува од продажба на производи отколку од пеење: На патот и стои само - Кајли!

 

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат