ВЕ САКА НАЗАД? Овие потези на вашето поранешно момче го покажуваат тоа – Слободен печат
ЕспресоСекс

ВЕ САКА НАЗАД? Овие потези на вашето поранешно момче го покажуваат тоа

Можеби ви се чини дека тоа е во вашата глава и дека се лажете, но ако постои некој од следниве знаци, тоа е сигурен доказ дека уште мисли на вас и можеби има повеќе емоции отколку што мислите.

Препознавате ли скриени знаци дека вашето поранешно момче уште не ве преболело?

Можеби ви се чини дека тоа е во вашата глава и дека се лажете, но ако постои некој од следниве знаци, тоа е сигурен доказ дека уште мисли на вас и можеби има повеќе емоции отколку што мислите.

Ако ги прави овие работи, веројатно уште ве нема преболено:

Ви честита роденден

Добивате порака кратко по полноќ и тоа не е најобична генеричка порака, туку нешто на кое може да завидат дури и вашите најдобри пријателки.

Ве вика на излегување

Се обидува да го привлече вашето внимание, пробува да ве освои, а постои и веројатност дека сака да ве направи љубоморни со некоја друга девојка.

Ви докажува дека е променет

Често нагласува дека сега е нов, созреан човек и тврди дека е свесен за нештата кои ви пречеле.

Се распрашува за вас

Заедничките пријатели често ви спомнуваат дека прашува за вас, но и им вели да не ви пренесуваат ништо.

Објавува скриени пораки

На неговите социјални мрежи можете да видите содржини кои сигурно укажуваат на вашите заеднички спомени.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close