Ве боли глава? Погледнете како тверка Настја и се ќе ви помине! (ВИДЕО)

Ако сакате бесплатно да научите да тверкате, тогаш се што треба да направите е да го посетите профилот на Настја Нас која инструкторка по тверкање.

Таа постојано објавува „едукативни“ снимки на која танцува. Некогаш со повеќе, а почесто со помалку облека на себе…

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи направи денот поубав, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил…

 

View this post on Instagram

 

Take your time, Set the mood right💫 🎵Song: “Won’t Be Late” by @swaelee #WontBeLate #SwaeLee

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

View this post on Instagram

 

Friday mood🌴☀️ Have a nice weekend guys😜🎵Song : #lococontigo @djsnake @jbalvin @tyga 🎥 @mytypolife

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

View this post on Instagram

 

New video tomorrow ☀️🌴🌊 🎞 @mytypolife

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

Прочитајте и...  Лидија се занесе од тоа што сите и велат дека добро изгледа, па во фотошоп ги искриви работите околу себе, но и себе! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат