Вардар има нов спортски директор – Александар Бајевски

Поранешниот фудбалер Александар Бајевски е нов спортски директор на Вардар, објавија „црвено-црните“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Бајевски е вистинска легенда на Вардар кој ја доби можноста да го предводи најтрофејниот фудбалски колектив во Македонија во моментите кога клубот игра во втората лига и кога клубот го презеде Блу Скај Инвестментс. Бајевски во … Продолжи со читање Вардар има нов спортски директор – Александар Бајевски