Ванда Нара ги „чести“ навивачите (ФОТО)

Ванда Нара, сопругата на Мауро Икарди објави фотографија со која ги запали социјалните мрежи. Во прашање е фотографија во која таа е сликана како од мајка родена. Нејзиното голо тело ја „запали“ имагинацијата на мажите ширум светот.

View this post on Instagram

En el paraíso 🙌🏻 working

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Инаку Ванда е позната по честите објави на друштвените мрежи на кои објавува провокативни фотографии.

View this post on Instagram

A los que juegan a perderte , déjales ganar ♥️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

Feliz

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ванда Нара и нејзиниот сопруг Мауро Икарди се во „војна“ со навивачите на Интер по одбивањето на капитенот да потпише нов договор барајќи поголема плата од таа што клубот е подготвен да му ја даде. Ванда се надева дека со фотографијата ќе ги стопли срцата на гневните навивачи.

Прочитајте и...  Стерлинг го запали алармот во Мадрид: Се сликаше во дрес на Реал

Прочитај повеќе

Казната на Сити може да го врати Пеп Гвардиола во Барселона

Слободен печат

Идеалниот тенисер според Надал: Бекендот на Ѓоковиќ, форхендот на Федерер… (ВИДЕО)

Слободен печат

Стерлинг го запали алармот во Мадрид: Се сликаше во дрес на Реал

Слободен печат

Парите го вртат светот: Лигата на шампионите со повеќе натпревари во иднина

Слободен печат

Проблеми за Ливерпул, без Хендерсон на реваншот со Атлетико!?

Слободен печат

Ѓоковиќ расположен пред Дубаи, Иванишевиќ подготвува „одмазда“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 × 1 =

Прочитај повеќе

Роналдо в сабота ќе го игра 1.000 натпревар во кариерата! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Македонија со 10 натпреварувачи на „Мавровскиот меморијал“

Слободен печат

Арсенал нема пораз во 2020, а најголемото изненадување доаѓа од Италија

Слободен печат

Млад навивач на Јунајтед му пиша на Клоп да престане да победува! (ФОТО)

Слободен печат

Комедија на мечот Хетафе – Ајакс! (ВИДЕО)

Слободен печат

Абидал: Проблем со Меси? Една важна работа научив овие денови!

Слободен печат