Ванда конечно откри дали го изневерувала Икарди

Ванда Нара конечно откри дали има вистина во написите на италијанските медиуми од почетокот на годината кога тврдеа дека таа го изневерува својот сопруг со неговиот соиграч од Интер, Марсело Брозовиќ.

– Токму тој трач највече ме изнервира во последниот период. Нема никаква вистина дека сум имала врска со соиграч на мојот сопруг, и тоа играч кој никогаш не сум го запознала – рече Ванда Нара.

Таа призна дека сексот со Мауро е за чиста десетка, а исто така откри на колку години го имаше првиот сексуален однос.

– Во животот имав три или четири партнери и никој не изневерувал девојка или сопруга со мене. Првиот сексуален однос го имав на 18 години – открива Ванда Нара.

Прочитајте и...  Филмска приказна за ММА шампионот: Го малтретираа на училиште, а сега тој им се смее на Фејсбук

Прочитај повеќе

Ла Лига: На теренот нема проблеми за Барселона, ја потопија „жолтата подморница“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Серија А: Роналдо ја спаси „старата дама“ во Рим (ВИДЕО)

Слободен печат

Филмска приказна за ММА шампионот: Го малтретираа на училиште, а сега тој им се смее на Фејсбук

Слободен печат

РОЛАН ГАРОС: Финалистот од Рим му препушти само четири гема на Кецмановиќ

Слободен печат

Мурињо во елемент по лакрдијата со ВАР, легенда на Ливерпул бара негово укинување

Слободен печат

Елмас и Наполи ги уништија Пандев и Џенова (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Каква шлаканица за Пеп и „граѓаните“, Лестер им пукна петарда среде Манчестер

Слободен печат

Шоу на Суарез, два гола на дебито за Атлетико Мадрид (ВИДЕО)

Слободен печат

Европскиот шампион демолиран од Хофенхајм, прими четири парчиња (ВИДЕО)

Слободен печат

Идентични триумфи на скопските и тетовските „црвено-црни“

Слободен печат

МОТО ГП: Квартараро ја „покори“ Каталонија

Слободен печат

Лидс и Алиоски се фантастични во Премиер лигата, го зедоа скалпот и на Шефилд

Слободен печат