„Валканиот танц“ на Марјана Станојковска! Во еден момент водителката ја крена маичката и ѕирна градникот… (ВИДЕО)

Познатата водителка Марјана Станојковска буквално ги „шекна“ своите обожаватели на Инстаграм со видеото кое го објави пред само еден ден.

Станојковска на видеото ги покажува своите танцувачки способности и може слободно да кажеме дека тоа го прави „страшно“ добро.

Таа танцуваше, се спушташе, се креваше, мрдаше колкови, лево-десно, а во еден момент (не)намерно ја поткрена маичката под која можеше да се види белиот градник…

Погледнете го „валканиот“ танц на Марјана:

Прочитајте и...  Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат