Ваква моминска вечер би посакала секоја девојка! Погледнете како прослави снаата на Цеца (ВИДЕО)

Богдана Родиќ, која наскоро ќе стане госпоѓа Ражнатовиќ бидејќи ќе се мажи за Вељко Ражнатовиќ, вчера славеше моминска вечер.

Идната сопруга на Вељко е во блажена состојба, а забавата заедно со Анастасија, сестрите и другарките ја започнаа во лимузина.  Додека останатите девојки беа облечени во бели свилени баде-мантили, Богдана носеше розев баде-мантил, па многумина шпекулираат дека таа носи женско дете.

После лимузината, моминската вечер продолжила во куќа каде Богдана ја пречекале балони, многу цвеќе, храна, украси, свеќи, но и жива музика.

Со оглед на тоа дека идната госпоѓа Ражнатовиќ се израдувала и за малку ќе се расплачела, Анастасија ѝ кажала дека таа е принцеза и дека ја има најубавата снаа на светот.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Погледнете како било на моминската вечер на снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат