Вака се сака своето момче: Погледнете какво изненадување му приреди Антониа на Иван (ВИДЕО)

Нејзиното момче остана без зборови!

Ако судиме според она што денеска го видовме на профилот на нејзиниот сакан, Антониа Гиговска може да ја прогласиме за најромантична девојка на естрадата.

Имено, Гиговска на своето момче, пејачот Иван Јованов од групата „Либеро“ му подари влезници за фудбалски натпревар на неговиот омилен клуб – Рома.

Антониа изненадувањето го направила на скопскиот аеродром и тоа неколку минути пред да отпатуваат за Италија.

Погледнете како изгледало тоа:

Прочитајте и...  Несекојдневна операција во Лондон: Свирела виолина додека ѝ го оперирале мозокот (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната вереница на Кличко претепана: „Го уби Господ во мене“, врескала актерката кога дошла полицијата (ФОТО)

Слободен печат

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Слободен печат

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Слободен печат

Јосипа Лисац ќе добие кривична пријава за начинот на кој ја испеа хрватската химна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

седумнаесет − 3 =

Прочитај повеќе

ДА СЕ СМРЗНЕШ! Ноле лансираше нов предизвик! Тоа што го направи тој го можат само најхрабрите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Слободен печат

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Слободен печат

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Слободен печат

Јосипа Лисац ќе добие кривична пријава за начинот на кој ја испеа хрватската химна! (ВИДЕО)

Слободен печат