Ужасна снимка од Њујорк: Човек шета со нож во глава, се обидел да спречи грабеж на жена (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Здружението на полицајци жестоко ја критикуваше ситуацијата која овие денови владее во Њујорк.

На социјалните мрежи кружи ужасна видео снимка на која се гледа како 36 годишен маж со нож во глава шета низ улиците на Њујорк, а ранет е бидејќи се обидел да ѝ помогне на жртва на грабеж.

Поврзани вести

ВИДЕО: Трамп напушти интервју, па без дозвола од телевизијата го емитуваше

Маријана Митровска

Полицијата растури свадба во Арачиново, еве што се случи со сватовите

Марина Дамческа

Полска го забрани абортусот, ќе биде дозволен само во овие случаи

Баба од Мадрид на 99 години ја победи короната, им се врати на омилените серии и игри на таблетот

Слободен печат

Мицкоски: Законот за заразни болести во кој се колне Филипче не е за болните, туку за надлежностите и процедурите

Слободен печат

Автобусите на ЈСП утре ќе сообраќаат по неделен возен ред

Слободен печат

Остави Коментар